משפחה עם בני נוער והתמחות ב…יין

המשפחה תכננה בעיקר לבקר בכרמים ובאחוזות יין , אך מכיוון שהילדים התלוו לסיור שילבנו גם הרפתקאות בטבע וגם חוויות עירוניות

קרא עוד

משפחתה של קרן אלחדד עושה את פורטוגל מצפון לדרום

טיול כל כך מגוון שהניב גיבוש וחוויות ! החל משמורת הטבע פנדה-ג'רש בצפון, טיול קניונינג בנחל , קייאקים , סדנת אפייה כמו פעם , פורטו וליסבון ולבסוף חופי הים הנפלאים של האלגרב . מה צריך יותר ?

קרא עוד

המשפחה של עידו מטיילת בפורטוגל באקשן ובנינוחות

משפחת צדיקריו חרשה את פורטוגל , רשמה ותיעדה את הטיול בצורה כל כך מיוחדת ומרתקת ! מוזמנים להציץ בפוסט הסיכום ובכמה תמונות משגעות :

קרא עוד

הפרגון של מירי מפורטוגל

מירי ומשפחתה חובבי טבע גדולים ולכן הטיול התרכז בשתי שמורות הטבע הגדולות של פורטוגל: פנדה-ג'רש וסרה דה אשטרלה . תמונות נהדרות וצלמים מוכשרים במיוחד !

קרא עוד

משפחת יעקובי בטיול הגדול לפורטוגל

יעל ומשפחתה (ילדים בגילאי 14, בת מצווה ו 8 ) מטיילים בסגנון ייחודי להם . אוהבים לחוות את המקום לעומק , ללמוד , לטייל , לישון במקומות נעימים ומלאי השראה , קראו קצת והחכימו

קרא עוד

משפחת צחי-עוזיאל נוסעת לפורטוגל

בכל קיץ אנחנו נוסעים לשבועיים או יותר לחול. הפעם היעד הנבחר -פורטוגל. הורים, עמרי בן 11 ויעל בת 9.5. זוהי הפעם השניה בה תיכנננו את החופשה שלנו בעזרתה האדיבה של נטע. שוב היא תויגה כאחת החופשות הטובות שהיו לנו!

קרא עוד

משפחת צדיקריו עושה את פורטוגל – תובנות ותמונות מרגשות

משפחת צדיקריו חרשה את פורטוגל , רשמה ותיעדה את הטיול בצורה כל כך מיוחדת ומרתקת ! מוזמנים להציץ בפוסט הסיכום ובכמה תמונות משגעות :

קרא עוד

משפחה מורחבת ונהדרת נוסעת לפורטוגל

זה היה מבצע מרתק! 19 איש , סבא סבתא ילדים ונכדים נוסעים לפורטוגל בחגים ומבלים בערים היפות ליסבון ופורטו , בקשקאיש בוילה ליד הים , בסינטרה , בכפרי הצפחה לטיול ג'יפים וקיאקים ולקינוח בפורטו היפה

קרא עוד

סבא , סבתא , ילדים ונכדים – משפחת ברוור המורחבת נוסעת לפורטוגל

טיול משפחתי לפורטוגל עם ששה ילדים נמרצים וסקרנים! כיצד מתכננים טיול לפורטוגל שיעניין גם ילדים וגם מבוגרים?

קרא עוד

טיול משפחת לויעד המורחבת ויומולדת עגול לסבא

אין חוויה יותר מגבשת מטיול משפחתי רב דורי ! המשימה - תכנון טיול לשלושה דורות שאוהבים להיות ביחד ,מגיל שנה וחצי ועד גיל עגול ומיוחד . נראה שפורטוגל אפשרה את הביחד המיוחד המשפחתי :

קרא עוד