דרום אפריקה למשפחות – קרוגר , סווזילנד ועוד

קרא עוד

דרום אפריקה למשפחות – קרוגר , סווזילנד ועוד

קרא עוד

דרום אפריקה

תנו לסקרנות שלכם להוביל אתכם להרפתקה אפריקאית אמיתית, בין בעלי חיים, נופים פראיים, תרבויות שבטיות וערים יפהפיות. השירות שלנו לדרום אפריקה כולל גם הזמנת לינות ואטרקציות ותמיכה של נציגה מקומית, כדי שתוכלו לטייל בראש שקט ולהרגיש מוגנים ובטוחים.

קרא עוד

טיולים ליוון

אקסטרים או נופש? הרים או ים? גם אחרי עשרות ביקורים ביוון אני עדיין מתרגשת, מהאנשים החמים, הטבע, הפשטות והאוכל. אז אני מזמינה גם אתכם להתאהב בה, לראשונה או מחדש, ואשמח להמליץ לכם על מסלולי טיולים גם לאזורים הפחות מוכרים.

קרא עוד

פורטוגל

פורטוגל היא יעד נהדר/מרתק לחופשה משפחתית: לצד ארמונות ומבצרים מרשימים ואפופי היסטוריה, יש בהערים שוקקות, חופים נפלאים , טבע עשיר,מארחים חביבים ואטרקציות מרתקות לבילוי משפחתי!

קרא עוד

נורבגיה

המים והירוק, הפיורדים והקרחונים, הזוהר הצפוני, ההרים, המפלים וגם הערים - עם שפע אינסופי של אתרים עוצרי נשימה, הפזורים במרחקים עצומים זה מזה, חשוב לתכנן מסלול עשיר אך לא מדי עמוס, ולמצוא פתרונות יצירתיים לקיצור זמני הנסיעה.

קרא עוד

איסלנד

איסלנד מתאימה לטיול עם ילדים הרפתקנים, סקרנים ונמרצים , רצוי מגיל שש ומעלה , ונהדרת לטיולי בר מצווה הרפתקניים וחובבי הטבע באשר הם.

קרא עוד

שוויץ

במרחק שעות טיסה ספורות מחכה לכם חוויה כל כך אחרת, של טיול בתוך גלויה ציורית וקרירה ושילוב ייחודי של רוגע ואקסטרים. שוויץ היא יעד נפלא לכל הגילאים. אז אשמח לעזור לכם לבחור, את החוויות והמסלולים שהכי יקלעו לטעם של בני המשפחה, מתוך השפע הנהדר ששוויץ מציעה.

קרא עוד