תמר , נעם והמתבגרים הצעירים בטיול עומק ביוון – בפלפונז ובקפלוניה

ושוב חוזרים ליוון האהובה ! תמר , נעם והילדים נוסעים ליוון והפעם לפלפונז ולאי הקסום קפלוניה והרי התוצאות המדווחות לפרטים :

קרא עוד

טיול משפחת קפלושניק לפלפונז

טיול טבע עם הרפתקאות , טבע , נופים , אוכל טוב , ים , עיר יפה ומה עוד צריך כדי לגבש משפחה ?

קרא עוד

משפחת לוי נוסעת לארקדיה ולקפלוניה שביוון – ומתאהבת !

אושרית ומאיר בקשו לשים דגש על בילוי של מספר ימים בטבע, באווירה אותנטית וכפרית, טיולי הליכה ברגל לא ארוכים , ולאחר מכן שהות באי יפה, חופים יפים , ים צלול והרבה שלווה

קרא עוד

תמר , אסף והילדים נוסעים לצפון יוון ומתאהבים

יול עם ארבעה ילדים מגיל 6 ועד גיל 17.5 הוא לא דבר פשוט ..ועוד בקצה העונה , בסוף אוקטובר , אך יוון עשתה זאת שוב וספקה מענה מעולה לכל בני המשפחה

קרא עוד

סבתא רחל מוציאה את כל המשפחה לטיול

לרחל ילדים , כלות וחתנים ונכדים מגילאי 4 ועד 22 וכולם אוהבי טיולים , טבע , תרבות ואמנות . הרעיון של הטיול - גיבוש משפחתי וקליעה לטעם של כולם . אתגר רציני !

קרא עוד

משפחת רון המורחבת נוסעת לארקדיה ולפלפונז

13 נפשות מתוכם ילדים מגיל 3 דרך 6 ועד 11 וגם סבא וסבתא וילדים בגילאים שבין 23 ועד 44 וכולם נוסעים לארקדיה ולפלפונז - חתיכת אתגר !

קרא עוד

משפחתה המורחבת של סיוון יוצאת לטיול גיבוש משפחתי ביוון

איך משמחים את סבתא החיה בארה"ב? כל השבט (17 איש תוססים ונמרצים ) נפגשים לטיול גיבוש ביוון . האתגר גדול , אך התוצאה המשמחת מצדיקה את המאמץ !

קרא עוד

שתי משפחות שמיר נוסעות לארקדיה ולפלפונז

"יוון בטן-גב , זה לא מה שחשבת....." אומרת זהר והיא כנראה צודקת, כי בטיול לארקדיה, כפי שתווכחו בהמשך הם חוו הרבה יותר..

קרא עוד

משפחתו המורחבת של אופיר חוגגת בת מצווה ביוון

טיול משותף לשלושה דורות הוא חוויה משפחתית מדהימה ומגבשת מאין כמותה , אך מצריכה תכנון מוקפד שעונה על צרכי כולם - מקטן עד גדול. יוון ואנוכי חברנו להיענות לאתגר זה !

קרא עוד

משפחת מגל – יוון

שרון , אלעד והילדים - יונתן בן ה - 18 , יובל בן ה- 12 ומעיין בת ה- 10 נוסעים שוב ליוון והפעם גם ים וחופים אבל גם הרבה הרבה אקשן למתבגרים הנמרצים !

קרא עוד