שאלות נפוצות

  • לדעתי חודשי בין העונות (יוני וספטמבר )הכי טובים ליוון . התיירים כבר עזבו או עדיין לא היגיעו . המקומיים נינוחים , המחירים טובים , הכל רגוע ומזג האוויר נפלא .  אפשר למתוח גם לאוקטובר , במיוחד בדרום ועדיין לזכות בימים חמימים ונעימים. יולי-אוגוסט כמובן אפשרי , אך לצפות שלא תהיו לבד במרבית המקומות . אם אפשרי להיות גמישים – תחילת יולי או השבוע האחרון של אוגוסט עם גלישה קלה לתחילת ספטמבר תמיד עדיפה.

  • לטיול שישלב גם טבע והרפתקאות , גם ים ונינוחות וקצת עיר – כדאי להתחיל בעשרה ימים ולהשתדל לשבועיים.

  • אני ממליצה לטייל ביוון  עם ילדים בכל גיל .
    מגוון הפעילויות מותאם לסגנון שלכם : החל בקייאקים, קניונינג ורפטינג  דרך מסלולי הליכה יפהפיים, טיולי רכיבה על סוסים , סדנאות בישול יווני אותנטי, טיפוס מצוקים ,  וכל סוגי הספורט ימי החל מ"שעשועי מים" כמו אופנועי ים , בננות וכלה בגלישת רוח  , סאפ, שיט , וצלילה.

  • וואו , יש כל כך הרבה אפשרויות ! לכל אי יש עשרות חופים , העניין רק איך מגיעים לאי ואם זה מצריך טיסה נוספת או מעבורת או שאפשר להגיע אליו דרך היבשת כמו לאי לפקדה שגשר מחבר אותו ליבשת . האיים האהובים עלי (ששש, לא לספר ) הם קפלוניה , סקופלוס ופקסוס . גם בחבל הפליון תמצאו חופים נהדרים בלי הצורך לעלות על מעבורת וכמובן בפלופונז ובעיקר בדרומו.

  • תשובה – האוכל היווני הוא המשובח בעולם בעיני . פשטות ובריאות הן שם המשחק . מצאו את המסעדה האהובה עליכם והמשיכו לבקר בה .פשוט נסו כל פעם מנות אחרות . המלצה של המקומיים תמיד הטובה ביותר כי הם יודעים איפה הסבתא או הדודה עדיין מבשלות במטבח . אם תתאפקו עם המוסקה , לא תשמינו ותחזרו ללא צורך בדיאטה !