לא תמצאו בה הרבה מסעדות מפוארות ומפנקות, אנשים חמים כמו באגן הים התיכון או מלונות מפוארים, אבל יש בה נופים מדהימים, אנשים חביבים, הגונים וחרוצים,שפע של טבע ומים, פיורדים, קרחונים, אגמים, מפלים, צוקים, חוות מלבבות והכל אמיתי ולא מתועש. בניגוד לדיעה הרווחת כי בארצות הסקנדינביות הכל יקר, ניתן בהחלט לטייל בתקציב הגיוני. השינה היא בד"כ בצימרים ובבתי חווה ואת הארוחות מכינים לבד. כמעט שאין מסעדות ובערב כל אחד ספון בביתו, מה שמחזק את הגיבוש המשפחתי!

חוויות ומקומות מיוחדים ומעוררי השראה שלי ושל המשפחות המטיילות עם "נטע טיולים": * אלסונד,העיר מקסימה עם האקוואריום המרשים שבו ניתן לראות את יצורי האוקיאנוס האטלאנטי וקו החוף הנורבגי, לדוג סרטנים אמיתיים ולצפות בהאכלת הדגים הגדולים. חווית הנחיתה באלסונד הישר לתוך הפיורד אף היא בלתי נשכחת!

גיירנגר היפה השוכנת לחוף פיורד, מסלולי ההליכה בצוקים החובקים את הפיורד ,השייט המפורסם והבקתה החביבה התלויה בראש המצוק המשקיף אל הפיורד. 

נסיעה מרתקת במעבר דלסניבה המתפתל ועד לעיירונת הפסלו ולצימר המלא אווירה, בלב היער. קטיף פטל יומי וארוחות משפחתיות משובחות.

קרחון יוסטדאלן המרשים. חווית הטיפוס על הקרחון מאפשרת היכרות עם איתני הטבע, עם הבקעים שבו ועם האומץ שלנו. אפשר לשלב שייט קייאקים למרגלות הקרחון , מומלץ לנוער ולבעלי האנרגיות ! 

טיפוס לצוק הפרייקסטולן – עבורי ועבור המשפחות המטיילות, מהווה אתגר אמיתי ואחד משיאי הטיול. התחושה למעלה בגובה 640 מטר מעל הפיורד פשוט מדהימה !

סיור במערת הקרח המדהימה בשמורת יוטונהיים 

טיול על, בתוך , ומתחת לקחון בשמורת יוטונהיים

שייט דייג – הדגים פשוט קופצים על הקרס ומתעקשים לעלות בחכה. נחשו מי שיחררה אותם חזרה לאגם ?
חוויה חד פעמית שכנראה לא תחזור על עצמה…
* לינה בחוות פוסן המקסימה מאפשרת לחוש את חווית "נורבגיה של פעם" , בתי האכרים , הפשטות והחיבור האמיתי לטבע.

ולבסוף ברגן היפה עם הנמל ושוק הדגים ואוסלו הבירה עם המוזיאונים המעניינים וגן פסלי ויגלאנד המרשים!

חולמים לנסוע לנורבגיה ? רוצים להתחיל ליצור היום את הזכרונות של מחר ?
התקשרו אלי לגבי תכנון טיול משפחתי בלתי נשכח בחו"ל 050-5564991 או לחצו כאן להשארת פרטיכם.


ומה חשבו המשפחות המטיילות?

"מדי קיץ אנו מטילים באירופה כמשפחה ,כאשר תיכנון הטיול נעשה על ידנו . השנה בחרנו בנורווגיה כיעד לטיול משפחתי…בחרנו להגשים חלום ולשם כך החלטנו להיעזר באדם מקצועי שיכוון – כך הגענו לנטע : רצינית, סבלנית, אכפתית,יורדת לפרטים הקטנים , נותנת לווי וייעוץ לאורך כל הדרך ,חשוב לה שכל פרט במשפחה ילדים ומבוגרים ייהנו . נטע טיילת בנשמתה ונוסעת המון עם הילדים ומכאן היכולת לבנות טיול כה מוצלח למשפחה.השנה הצבנו לנטע אתגר – טיול של 3 שבועות , נסיעה שפויה מבחינת קילומטרים,מקומות לינה מיוחדים ,נקיים.היה חשוב לנו שהטיול יהיה מגוון באתרים ובנופים . לפני צאתנו לטיול קיבלנו חוברת מסודרת של כל מסע הטיול – החוברת הייתה לנו לעזר רב ואפשרה לנו חופש רב לשינויים עקב מזג האוויר המשתנה בנורווגיה ומאידך מיקדה אותנו… ראינו נופים, מדהימים, מוזיאונים, עיירות, חווות, שמורות טבע, מנהרות מסוגים וגדלים שונים,מעבורות , שיט,רכבת, טיפסנו על קרחון, טיפסנו לצוקים ומפלים מדהימים…כמשפחה הטיול היה לנו חוויה מדהימה של 21 יום וכפי שהילדים סיכמו היה "הטיול" !
תודה, משפחת רובינשטיין.

מזמינה אתכם להישאר איתי בקשר

אני מטיילת וחוקרת את נורבגיה עבור משפחות מעל 12 שנה
ואשמח לעזור גם לכם לטייל ולהתאהב בה!

מאמרים והמלצות לטיולים בנורבגיה

 • מקומות לינה מיוחדים בנורווגיה

  במהלך תכנון טיולי המשפחות לנורבגיה וגם במסעותי , נתקלתי בסוגים שונים של מקומות לינה . חלקם פשוטים ונעימים וחלקם ממש יפים ומעוררי השראה !

  קרא עוד
 • נורבגיה - שמורת יוטונהיים

  נסענו לבדוק את אזור הפארק הלאומי יוטונהיים (Jotunheim)  כאחד מיעדי הטיול בנורבגיה ומצאנו שהוא נפלא למשפחות !

  קרא עוד
 • נורבגיה - לופוטן

  יעד נפלא לנוסעים לנורבגיה ובעיקר למשפחות חובבות טבע וטיולי הליכה הוא איי לופוטן . מסלולי הליכה , שייט , טבע מופלא - נורבגיה במיטבה !

  קרא עוד