פורטוגל למשפחות – פורטו הקסומה

בשנים אחרונות גילו המשפחות המטיילות את פורטוגל, ארץ קטנה ומתוקה בקצה הכי מערבי של אירופה. אחת הפנינות של פורטוגל היא ללא ספק העיר פורטו... עיר שוקקת חיים זו זכתה בשנים האחרונות פעמיים, בתור היעד המומלץ ביותר לתייר ביבשת אירופה!

קרא עוד

נטע טיולים בעיתונות ובמדיה

כרמית וייס עורכת אתר הטיולים Go Travel : "בעבודתי באתר הטיולים Go Travel, אני פוגשת ביועצי טיולים ומדריכי טיולים רבים . פיתחתי  לעצמי טביעת עין להבחין מי עושה עבודתו ברצינות ומי קצת פחות…את נטע טרגל-שמואלי הכרתי לפני מספר שנים . מיד הבנתי שיש לי עסק עם יועצת טיולים רצינית. כיום , לאחר עבודה משותפת והרבה […]

קרא עוד

בר/בת מצווה יש פעם בחיים

היום הגדול מתקרב. בני בר או בת המצווה שלכם מחכים בכיליון עיניים לתאריך החשוב ובעיקר, לטיול משפחתי מגבש שייזכר תמיד כ"טיול הבר מצווה שלהם "

קרא עוד

טיול משפחתי רב דורי

רוצים לצאת לטיול משפחתי רב דורי ולא יודעים כיצד לתכנן זאת נכון? מוזמנים לגלות איך לבנות מסלול שיתאים לכל בני המשפחה המורחבת, כיצד ליצור תוכנית מוצלחת, לבחור לינות ולהשביע את רצונם של כל בני המשפחה והתקציב.  אחד האתגרים היותר מורכבים וגם יותר מספקים בתכנון טיול משפחתי הוא טיול למשפחה מורחבת – סבא, סבתא ילדים ונכדים. […]

קרא עוד

פורטוגל למשפחות – חוויות ממרכז פורטוגל

מרכז פורטוגל למשפחות - השילוב בין אתרי היסטוריה ותרבות (ארמונות מופלאים, מנזרים מיוחדים , מבצרים משלהבי דמיון) לבין הרפתקאות בכפרים ובטבע (שמורות טבע, קייקים, קניונינג בנחלים , טיולי אופניים ואופני הרים, טיפוס מצוקים , טרקים קצרים וטיולים, מצנחי רחיפה , סדנאות אפייה והכנת גבינה בשיטות המסורתית, חופי ים וגלישת גלים ועוד.. ), לבין ערים מרתקות הוא שילוב מנצח עבור משפחות סקרניות והרפתקניות !

קרא עוד

טיול משפחתי עם ילדים קטנים

מה חשוב לדעת לפני שמתכננים טיול משפחתי בחו"ל עם ילדים בגיל הרך? לפניכם אסופת עצות וטיפים לטיול בחו"ל למשפחות עם פעוטות וילדים קטנים, שאספתי במהלך נסיעותיי הרבות עם ילדי ורעיונות של לקוחותיי. 

קרא עוד

נורבגיה למשפחות

נורבגיה למשפחות - מה יש בה? נופים מדהימים, אנשים חביבים, הגונים וחרוצים,שפע של טבע ומים, פיורדים, קרחונים, אגמים, מפלים, צוקים, חוות מלבבות והכל אמיתי ולא מתועש

קרא עוד

פורטוגל למשפחות – שמורות הטבע

שמורות הטבע הן היעד האוטימטיבי למשפחות שאוהבות טיולים בחיק הטבע, הרבה ירוק ומים והרפתקאות כמו קניונינג , קייאקים , רכיבה על סוסים , רחצה בחופי נחלים , טיולי ג'יפים , ועוד ...

קרא עוד

פורטוגל – האי מדיירה למשפחות

האי מדיירה - יעד מרהיב לטיולי משפחות הנוסעות לפורטוגל. האי מדיירה נמצא במרחק של כשעתיים טיסה מפורטוגל , דרומה באוקיינוס האטלנטי. בטיסה יחסית זולה ( אם מחפשים בזמן ) אפשר להגיע ליעד יפהפה נוסף ובעצם לא לצאת את פורטוגל.

קרא עוד

מקומות לינה מיוחדים בנורווגיה

במהלך תכנון טיולי המשפחות לנורבגיה וגם במסעותי , נתקלתי בסוגים שונים של מקומות לינה . חלקם פשוטים ונעימים וחלקם ממש יפים ומעוררי השראה !

קרא עוד